ALF20G471ED400
KEMETKEMET
ALF20G471ED400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20G471ED400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 470UF 20% 400V PRESSFIT
Fitxak: ALF20G471ED400.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
216 pcs
  • Mezua
ALF20G471ED400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20G471ED400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 470UF 20% 400V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11144 pcs Datuen fitxa ALF20G471ED400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.74A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.21A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 156 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 230 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 470µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 230 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 470µF eskaerak General Purpose