ALF20G391ED400
KEMETKEMET
ALF20G391ED400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20G391ED400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 390UF 20% 400V PRESSFIT
Fitxak: ALF20G391ED400.pdf
  • Mezua
ALF20G391ED400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20G391ED400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 390UF 20% 400V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14012 pcs Datuen fitxa ALF20G391ED400.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.62A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.86A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.984" (25.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 203 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.654" (42.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 312 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 312 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 390µF eskaerak General Purpose