ALF20C681EF350
KEMETKEMET
ALF20C681EF350 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20C681EF350
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 680UF 20% 350V PRESSFIT
Fitxak: ALF20C681EF350.pdf
  • Mezua
ALF20C681EF350ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20C681EF350 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 680UF 20% 350V PRESSFIT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9879 pcs Datuen fitxa ALF20C681EF350.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.46A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.65A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 136 mOhms Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 207 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 680µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 207 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 680µF eskaerak General Purpose