ALF20C123EL100
KEMETKEMET
ALF20C123EL100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALF20C123EL100
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALU 12000UF 20% 100V PRESSFT
Fitxak: ALF20C123EL100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
216 pcs
  • Mezua
ALF20C123EL100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALF20C123EL100 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALU 12000UF 20% 100V PRESSFT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8534 pcs Datuen fitxa ALF20C123EL100.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALF20 Ripple Current @ maiztasuna baxua 9.14A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 9.45A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole, Press-Fit Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 27 mOhms Altuera - Eserita (Max) 3.228" (82.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 31 mOhm @ 100Hz Deskribapen zehatza 12000µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 31 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 12000µF eskaerak General Purpose