ALC10A331EE550
KEMETKEMET
ALC10A331EE550 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALC10A331EE550
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 550V SNAP-IN
Fitxak: ALC10A331EE550.pdf
  • Mezua
ALC10A331EE550ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALC10A331EE550 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 550V SNAP-IN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4945 pcs Datuen fitxa ALC10A331EE550.pdf
Tentsioaren balioa 550V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.575" Dia (40.00mm)
Series ALC10 Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.4A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.9A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 399-12017
A521HG331M550A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 920 mOhms Altuera - Eserita (Max) 1.850" (47.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.056 Ohm @ 100Hz Deskribapen zehatza 330µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.056 Ohm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose