ALA8DF361DE500
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALA8DF361DE500
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena ALU SNAP IN 360UF 500V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ALA8DF361DE500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALA8DF361DE500 fabrikatzailea KEMET
deskribapena ALU SNAP IN 360UF 500V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11081 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALA8D Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.18A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.4A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 233.4 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 577 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 360µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 577 mOhm @ 100Hz kapazitantzia 360µF