ALA8DE561DF450
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALA8DE561DF450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena ALU SNAP IN 560UF 450V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ALA8DE561DF450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALA8DE561DF450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena ALU SNAP IN 560UF 450V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13611 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALA8D Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.39A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 5.46A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 426 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 248.2 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 560µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 248.2 mOhm @ 100Hz kapazitantzia 560µF