ALA8DD361CD400
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALA8DD361CD400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena ALU SNAP IN 360UF 400V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
ALA8DD361CD400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALA8DD361CD400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena ALU SNAP IN 360UF 400V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20972 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALA8D Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.03A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.68A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 510.4 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 420.4 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 360µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 420.4 mOhm @ 100Hz kapazitantzia 360µF