ALA7DE821DF400
KEMETKEMET
ALA7DE821DF400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALA7DE821DF400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena ALU SNAP IN 820UF 400V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
200 pcs
  • Mezua
ALA7DE821DF400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALA7DE821DF400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena ALU SNAP IN 820UF 400V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12518 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALA7D Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.55A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 4.81A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 371.2 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.969" (50.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 219.6 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 820µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 219.6 mOhm @ 100Hz kapazitantzia 820µF