ALA7DD621CF400
KEMETKEMET
ALA7DD621CF400 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALA7DD621CF400
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena ALU SNAP IN 620UF 400V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
ALA7DD621CF400ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALA7DD621CF400 fabrikatzailea KEMET
deskribapena ALU SNAP IN 620UF 400V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17816 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm)
Series ALA7D Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.52A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.97A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 780.2 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 285 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 620µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 285 mOhm @ 100Hz kapazitantzia 620µF