ALA7DD301CC450
KEMETKEMET
ALA7DD301CC450 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ALA7DD301CC450
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena ALU SNAP IN 300UF 450V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
320 pcs
  • Mezua
ALA7DD301CC450ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ALA7DD301CC450 fabrikatzailea KEMET
deskribapena ALU SNAP IN 300UF 450V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18566 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 450V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series ALA7D Ripple Current @ maiztasuna baxua 2.78A @ 100Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 6.81A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 163 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 504.2 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 300µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 504.2 mOhm @ 100Hz kapazitantzia 300µF