ACR05A220JGS
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ACR05A220JGS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 22PF 25V NP0 RADIAL
Fitxak: ACR05A220JGS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
ACR05A220JGSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ACR05A220JGS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 22PF 25V NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2540 pcs Datuen fitxa ACR05A220JGS.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm) Series ACR
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.200" (5.08mm)
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 22pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial kapazitantzia 22pF