A765KH567M0GLAE016
KEMETKEMET
A765KH567M0GLAE016 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A765KH567M0GLAE016
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD
Fitxak: A765KH567M0GLAE016.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
A765KH567M0GLAE016ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A765KH567M0GLAE016 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 560UF 20% 4V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 332401 pcs Datuen fitxa A765KH567M0GLAE016.pdf
Tentsioaren balioa 4V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm) Series A765
Ripple Current @ maiztasuna baxua 161mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 3.22A @ 100kHz
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 399-13681-2
EA765KH567M0GLA
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.307" (7.80mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 16 mOhm
Deskribapen zehatza 560µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 16 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 560µF