A765EG157M1CLAE027
KEMETKEMET
A765EG157M1CLAE027 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: A765EG157M1CLAE027
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD
Fitxak: A765EG157M1CLAE027.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
A765EG157M1CLAE027ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia A765EG157M1CLAE027 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM POLY 150UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105501 pcs Datuen fitxa A765EG157M1CLAE027.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series A765
Ripple Current @ maiztasuna baxua 126.5mA @ 120Hz Ripple Current @ maiztasun handia 2.53A @ 100kHz
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 399-16505-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.287" (7.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 27 mOhm
Deskribapen zehatza 150µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 27 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF