50HV24B102K
KEMETKEMET
50HV24B102K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 50HV24B102K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 5KV X7R RADIAL
Fitxak: 50HV24B102K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
50HV24B102Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 50HV24B102K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 5KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5146 pcs Datuen fitxa 50HV24B102K.pdf
Tentsioaren balioa 5000V (5kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.570" L x 0.270" W (14.48mm x 6.86mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.475" (12.06mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.500" (12.70mm)
Ezaugarriak High Voltage, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 5000V (5kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 1000pF