30HV12N102KC
KEMETKEMET
30HV12N102KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 30HV12N102KC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 3KV NP0 RADIAL
Fitxak: 1.30HV12N102KC.pdf2.30HV12N102KC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
30HV12N102KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 30HV12N102KC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 3KV NP0 RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1648 pcs Datuen fitxa 1.30HV12N102KC.pdf2.30HV12N102KC.pdf
Tentsioaren balioa 3000V (3kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.420" L x 0.250" W (10.67mm x 6.35mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-8869
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.300" (7.62mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm) Ezaugarriak High Voltage, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial
kapazitantzia 1000pF eskaerak Downhole