20HV11B102MN
KEMETKEMET
20HV11B102MN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 20HV11B102MN
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL
Fitxak: 1.20HV11B102MN.pdf2.20HV11B102MN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
20HV11B102MNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 20HV11B102MN fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1000PF 2KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1869 pcs Datuen fitxa 1.20HV11B102MN.pdf2.20HV11B102MN.pdf
Tentsioaren balioa 2000V (2kV) tolerantzia ±20%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.320" L x 0.250" W (8.13mm x 6.35mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-8879
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style Straight
Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm) Ezaugarriak High Voltage, High Temperature
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R Radial
kapazitantzia 1000pF eskaerak Downhole