10HV26B394KC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10HV26B394KC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.39UF 1KV X7R RADIAL
Fitxak: 10HV26B394KC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 722 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 722 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
10HV26B394KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10HV26B394KC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.39UF 1KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 722 pcs Datuen fitxa 10HV26B394KC.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.770" L x 0.270" W (19.56mm x 6.86mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.675" (17.14mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.720" (18.29mm)
Ezaugarriak High Voltage, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.39µF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.39µF