10HV20B103K
KEMETKEMET
10HV20B103K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 10HV20B103K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL
Fitxak: 10HV20B103K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
10HV20B103Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 10HV20B103K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 1KV X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4274 pcs Datuen fitxa 10HV20B103K.pdf
Tentsioaren balioa 1000V (1kV) tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.200" W (6.35mm x 5.08mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.170" (4.32mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.220" (5.59mm)
Ezaugarriak High Voltage, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 10000pF