05HV10B103K
KEMETKEMET
05HV10B103K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 05HV10B103K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL
Fitxak: 05HV10B103K.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
05HV10B103Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 05HV10B103K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4318 pcs Datuen fitxa 05HV10B103K.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.150" W (6.35mm x 3.81mm) Series HV
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.170" (4.32mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.220" (5.59mm)
Ezaugarriak High Voltage, High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 10000pF
eskaerak Downhole
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
05HR-6S
05HR-6S
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN RECEPT HR 5POS 2.5MM WHITE
Stockean: 564015 pcs
Deskarga: 05HR-6S.pdf
RFQ
05HV10B103KN
05HV10B103KN
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 10000PF 500V X7R RADIAL
Stockean: 1492 pcs
Deskarga: 05HV10B103KN.pdf
RFQ
05HV10N102KN
05HV10N102KN
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP CER 1000PF 500V NP0 RADIAL
Deskarga: 05HV10N102KN.pdf
05HR-6S-P-N
05HR-6S-P-N
fabrikatzaileak: JST
Deskarga: 05HR-6S-P-N.pdf
05HR-4K
05HR-4K
deskribapena: CONN RECEPT HR 5POS 2.5MM BLACK