R-30Y-0050
Jonard ToolsJonard Tools
R-30Y-0050 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R-30Y-0050
Fabrikatzaileak / Marka: Jonard Tools
Produktuaren Deskribapena WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 50'
Fitxak: 1.R-30Y-0050.pdf2.R-30Y-0050.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
R-30Y-0050ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R-30Y-0050 fabrikatzailea Jonard Tools
deskribapena WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 50' Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9788 pcs Datuen fitxa 1.R-30Y-0050.pdf2.R-30Y-0050.pdf
Wire Gauge 30 AWG Series WD-30
balorazio UL Style 1423, VW-1 Packaging Roll
Beste izenak K230
R-30 Y-0050
R30Y0050
Tenperatura operatiboa -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 50' (15.24m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Yellow
Txaketa (Isolamendua) Lodiera - Txaketa (isolamendua) materiala Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.019" (0.50mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Wire Wrap 30 AWG Yellow Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 50' (15.24m) Zuzendaritza Platea Silver
Zuzendaria Materiala Copper, Bare Zuzendariaren diametroa 0.010" (0.25mm)