KSW26BLK-0100
Jonard ToolsJonard Tools
KSW26BLK-0100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KSW26BLK-0100
Fabrikatzaileak / Marka: Jonard Tools
Produktuaren Deskribapena WIRE 26AWG BLACK 100 FT CSW
Fitxak: 1.KSW26BLK-0100.pdf2.KSW26BLK-0100.pdf3.KSW26BLK-0100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
KSW26BLK-0100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KSW26BLK-0100 fabrikatzailea Jonard Tools
deskribapena WIRE 26AWG BLACK 100 FT CSW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3130 pcs Datuen fitxa 1.KSW26BLK-0100.pdf2.KSW26BLK-0100.pdf3.KSW26BLK-0100.pdf
Wire Gauge 26 AWG Series KSW
balorazio UL Style 1422 Packaging Roll
Beste izenak K746
KSW26BLK-0100-ND
Tenperatura operatiboa 105°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Luzera 100' (30.5m)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Jacket kolorea Black
Txaketa (Isolamendua) Lodiera 0.005" (0.13mm) Txaketa (isolamendua) materiala Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Isolamendua) Diametroa 0.027" (0.69mm) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza Wire Wrap 26 AWG Black Polyvinylidene Fluoride (PVDF) 100' (30.5m) Zuzendaritza Platea Silver
Zuzendaria Materiala Copper, Bare Zuzendariaren diametroa 0.016" (0.40mm)