L-14C2N2SV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-14C2N2SV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L-14C2N2SV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2NH 300MA 150 MOHM
Fitxak: L-14C2N2SV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
L-14C2N2SV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L-14C2N2SV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena FIXED IND 2.2NH 300MA 150 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3814332 pcs Datuen fitxa L-14C2N2SV4T.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±0.3nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series -
balorazio - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 712-1427-2
L-14C2N2SV4E
L-14C2N2SV4E-ND
L-14C2N2SV4T-ND
L14C2N2SV4T
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 2.2nH
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm) Frekuentzia - Self Resonant 12GHz
Deskribapen zehatza 2.2nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 150 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 150 mOhm Max
Uneko balorazioa 300mA Uneko - Saturazioa -