L-07C40NJV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C40NJV6T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L-07C40NJV6T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 40NH SMD
Fitxak: L-07C40NJV6T.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
  • Mezua
L-07C40NJV6Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L-07C40NJV6T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena FIXED IND 40NH SMD Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 4336 pcs Datuen fitxa L-07C40NJV6T.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series -
balorazio - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ceramic
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free by exemption / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100MHz
induktantzia 40nH Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 40nH Unshielded Multilayer Inductor 0402 (1005 Metric)