L-07C2N4SV6T
Johanson TechnologyJohanson Technology
L-07C2N4SV6T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L-07C2N4SV6T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.4NH 300MA 160 MOHM
Fitxak: L-07C2N4SV6T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
L-07C2N4SV6Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L-07C2N4SV6T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena FIXED IND 2.4NH 300MA 160 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6751569 pcs Datuen fitxa L-07C2N4SV6T.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±0.3nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series -
balorazio - Q @ Freq 8 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 712-1456-2
L07C2N4SV6T
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ceramic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 2.4nH
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Frekuentzia - Self Resonant 10GHz
Deskribapen zehatza 2.4nH Unshielded Multilayer Inductor 300mA 160 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 160 mOhm Max
Uneko balorazioa 300mA Uneko - Saturazioa -