L-05B33NJT6
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: L-05B33NJT6
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 33NH 200MA 2.3 OHM SMD
Fitxak: L-05B33NJT6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
L-05B33NJT6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia L-05B33NJT6 fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena FIXED IND 33NH 200MA 2.3 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6169 pcs Datuen fitxa L-05B33NJT6.pdf
Mota Multilayer tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 (0603 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
estali Unshielded Series -
balorazio - Q @ Freq 4 @ 100MHz
Packaging Bulk Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ceramic
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Indukzio maiztasuna - Test 100MHz
induktantzia 33nH Altuera - Eserita (Max) 0.013" (0.33mm)
Frekuentzia - Self Resonant 21GHz Deskribapen zehatza 33nH Unshielded Multilayer Inductor 200mA 0201 (0603 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) - Uneko balorazioa 200mA