501S42E2R0AV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
501S42E2R0AV4E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 501S42E2R0AV4E
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2PF 500V NP0 1111
Fitxak: 501S42E2R0AV4E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
501S42E2R0AV4Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 501S42E2R0AV4E fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 2PF 500V NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 131519 pcs Datuen fitxa 501S42E2R0AV4E.pdf
Tentsioaren balioa 500V tolerantzia ±0.05pF
Lodiera (Max) 0.102" (2.59mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series E
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss, High Voltage Deskribapen zehatza 2pF ±0.05pF 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
kapazitantzia 2pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency