500R07S5R1BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
500R07S5R1BV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 500R07S5R1BV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 5.1PF 50V NP0 0402
Fitxak: 500R07S5R1BV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
500R07S5R1BV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 500R07S5R1BV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 5.1PF 50V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228405 pcs Datuen fitxa 500R07S5R1BV4T.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.024" (0.61mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Series S
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Beste izenak 712-1612-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 5.1pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) kapazitantzia 5.1pF