3500FB39A0050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
3500FB39A0050E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 3500FB39A0050E
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena BALUN 3.4GHZ-3.6GHZ 50/50 1008
Fitxak: 3500FB39A0050E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
3500FB39A0050Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 3500FB39A0050E fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena BALUN 3.4GHZ-3.6GHZ 50/50 1008 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 198952 pcs Datuen fitxa 3500FB39A0050E.pdf
Series - Itzulerako galera (min) 9.5dB
Fasea Aldea 180° ±12° Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad Beste izenak 712-1406-2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatze galera (gehienez) 2.9dB
Inpedantzia: desorekatua / orekatua 50 / 50 Ohm Maiztasun-tartea 3.4GHz ~ 3.6GHz
Deskribapen zehatza RF Balun 3.4GHz ~ 3.6GHz 50 / 50 Ohm 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
3500S-1-103L
3500S-1-103L
fabrikatzaileak: Bourns, Inc.
deskribapena: POT 10K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Stockean: 7073 pcs
Deskarga: 3500S-1-103L.pdf
RFQ
3500F
3500F
fabrikatzaileak: Keystone Electronics Corp.
deskribapena: ROUND STANDOFF #10-32 ALUM 1"
Stockean: 151966 pcs
Deskarga: 3500F.pdf