2595FB39A0050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
2595FB39A0050E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2595FB39A0050E
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena BALUN DUAL 50/50 1008 6 PC PAD
Fitxak: 2595FB39A0050E.pdf
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
  • Mezua
2595FB39A0050Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2595FB39A0050E fabrikatzailea Johanson Technology
Kopurua eskuragarri 5803 pcs Datuen fitxa 2595FB39A0050E.pdf
Series - Itzulerako galera (min) 11.7dB, 9.5dB
Fasea Aldea 180° ±10° Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad Beste izenak 712-1405-1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Inpedantzia: desorekatua / orekatua 50 / 50 Ohm Maiztasun-tartea 2.5GHz ~ 2.69GHz, 2.469GHz ~ 2.69GHz
Deskribapen zehatza RF Balun 2.5GHz ~ 2.69GHz, 2.469GHz ~ 2.69GHz 50 / 50 Ohm 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2598BP39A0205E
2598BP39A0205E
fabrikatzaileak: Johanson Technology
deskribapena: CERAMIC BAND PASS FILTER 2.6 GHZ
Stockean: 4064 pcs
Deskarga:
RFQ
2593BP44B186E
2593BP44B186E
deskribapena: FILTER BANDPASS WIMAX 2.593GHZ