251R15S2R4CV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R15S2R4CV4E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 251R15S2R4CV4E
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 2.4PF 250V NP0 0805
Fitxak: 251R15S2R4CV4E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
251R15S2R4CV4Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 251R15S2R4CV4E fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 2.4PF 250V NP0 0805 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 963955 pcs Datuen fitxa 251R15S2R4CV4E.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.046" (1.17mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm) Series S
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 2.4pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
kapazitantzia 2.4pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency