251R14S620GV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S620GV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 251R14S620GV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 62PF 250V NP0 0603
Fitxak: 251R14S620GV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
251R14S620GV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 251R14S620GV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 62PF 250V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 485413 pcs Datuen fitxa 251R14S620GV4T.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±2%
Lodiera (Max) 0.035" (0.89mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Series S
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 62pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 62pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency