251R14S3R9CV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S3R9CV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 251R14S3R9CV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 0603
Fitxak: 251R14S3R9CV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
251R14S3R9CV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 251R14S3R9CV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 3.9PF 250V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 350462 pcs Datuen fitxa 251R14S3R9CV4T.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.035" (0.89mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Series S
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Beste izenak 712-1350-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 3.9pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) kapazitantzia 3.9pF