251R14S1R5AV4T
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
251R14S1R5AV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 251R14S1R5AV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.5PF 250V C0G/NP0 0603
Fitxak: 251R14S1R5AV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
251R14S1R5AV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 251R14S1R5AV4T fabrikatzailea Johanson Technology Inc.
deskribapena CAP CER 1.5PF 250V C0G/NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1038135 pcs Datuen fitxa 251R14S1R5AV4T.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia 1.5pF
Lodiera (Max) C0G, NP0 Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Series S
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna RF, Microwave, High Frequency
balorazio - polarizazio 0603 (1608 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Lead Style 0.035" (0.89mm) Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Failure Rate -
Zabaldutako deskribapena 1.5pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.05pF
deskribapena CAP CER 1.5PF 250V C0G/NP0 0603