251R14S0R7CV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
251R14S0R7CV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 251R14S0R7CV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.7PF 250V NP0 0603
Fitxak: 251R14S0R7CV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
8000 pcs
  • Mezua
251R14S0R7CV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 251R14S0R7CV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 0.7PF 250V NP0 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3044767 pcs Datuen fitxa 251R14S0R7CV4T.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.035" (0.89mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.062" L x 0.032" W (1.57mm x 0.81mm) Series S
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 0.7pF ±0.25pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
kapazitantzia 0.7pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency