250R05L7R5CV4T
Johanson Technology Inc.Johanson Technology Inc.
250R05L7R5CV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250R05L7R5CV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 7.5PF 25V C0G/NP0 0201
Fitxak: 250R05L7R5CV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
30000 pcs
  • Mezua
250R05L7R5CV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250R05L7R5CV4T fabrikatzailea Johanson Technology Inc.
deskribapena CAP CER 7.5PF 25V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4805263 pcs Datuen fitxa 250R05L7R5CV4T.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia 7.5pF
Lodiera (Max) C0G, NP0 Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series L
RoHS egoera Tape & Reel (TR) Ripple Current - Baxu maiztasuna RF, Microwave, High Frequency
balorazio - polarizazio 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 250R05L7R5CV4T-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia 250R05L7R5CV4T Lead Style 0.013" (0.33mm)
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Failure Rate - Zabaldutako deskribapena 7.5pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±0.25pF deskribapena CAP CER 7.5PF 25V C0G/NP0 0201