250R05L3R9CV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L3R9CV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250R05L3R9CV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0201
Fitxak: 250R05L3R9CV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
30000 pcs
  • Mezua
250R05L3R9CV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250R05L3R9CV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4247273 pcs Datuen fitxa 250R05L3R9CV4T.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.25pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 250R05L3R9CV4T-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 3.9pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 3.9pF