250R05L360FV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L360FV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250R05L360FV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 36PF 25V NP0 0201
Fitxak: 250R05L360FV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
250R05L360FV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250R05L360FV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 36PF 25V NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 483228 pcs Datuen fitxa 250R05L360FV4T.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±1%
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series L
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 36pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
kapazitantzia 36pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency