250R05L0R9BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
250R05L0R9BV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 250R05L0R9BV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.9PF 25V C0G/NP0 0201
Fitxak: 250R05L0R9BV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
250R05L0R9BV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 250R05L0R9BV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 0.9PF 25V C0G/NP0 0201 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 392224 pcs Datuen fitxa 250R05L0R9BV4T.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.013" (0.33mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Series L
balorazio - Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0201 (0603 Metric) Beste izenak 712-1180-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount, MLCC
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak High Q, Low Loss
Deskribapen zehatza 0.9pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) kapazitantzia 0.9pF