2500FB39A0050E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2500FB39A0050E
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/50 1008
Fitxak: 2500FB39A0050E.pdf
  • Mezua
2500FB39A0050Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2500FB39A0050E fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/50 1008 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3941 pcs Datuen fitxa 2500FB39A0050E.pdf
Series - Itzulerako galera (min) 9.5dB
Fasea Aldea 180° ±10° Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera (gehienez) 3.0dB Inpedantzia: desorekatua / orekatua 50 / 50 Ohm
Maiztasun-tartea 2.3GHz ~ 2.7GHz Deskribapen zehatza RF Balun 2.3GHz ~ 2.7GHz 50 / 50 Ohm 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad