201S42E511JV4E
Johanson TechnologyJohanson Technology
201S42E511JV4E Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 201S42E511JV4E
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 510PF 200V NP0 1111
Fitxak: 201S42E511JV4E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
201S42E511JV4Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 201S42E511JV4E fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 510PF 200V NP0 1111 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128964 pcs Datuen fitxa 201S42E511JV4E.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±5%
Lodiera (Max) 0.102" (2.59mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm) Series E
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1111 (2828 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 510pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1111 (2828 Metric)
kapazitantzia 510pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency