201R07S1R1BV4T
Johanson TechnologyJohanson Technology
201R07S1R1BV4T Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 201R07S1R1BV4T
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1.1PF 200V NP0 0402
Fitxak: 201R07S1R1BV4T.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
201R07S1R1BV4Tren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 201R07S1R1BV4T fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena CAP CER 1.1PF 200V NP0 0402 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2535981 pcs Datuen fitxa 201R07S1R1BV4T.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±0.1pF
Lodiera (Max) 0.024" (0.61mm) Tenperatura koefizientea C0G, NP0
Tamaina / dimentsioa 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm) Series S
balorazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0402 (1005 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount, MLCC Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak High Q, Low Loss Deskribapen zehatza 1.1pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
kapazitantzia 1.1pF eskaerak RF, Microwave, High Frequency