1575AM55A0001
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 1575AM55A0001
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Fitxak:
RoHs egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
  • Mezua
1575AM55A0001ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 1575AM55A0001 fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD Lead Free Status / RoHS egoera Eskaera / RoHS betetzea doakoa da
Kopurua eskuragarri 2920 pcs Datuen fitxa
VSWR - Bukaera Solder
Series - Itzulerako galera -5.1dB
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak 712-1001-2
Banden kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Ingress Protection - Altuera (Max) 0.049" (1.25mm)
Irabazia 24dBi Maiztasun-tartea -
Maiztasuna Taldea UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Maiztasuna (Zentroa / Banda) 1.575GHz
Ezaugarriak LNA Deskribapen zehatza 1.575GHz GPS Chip RF Antenna 24dBi Solder Surface Mount
eskaerak GPS Antena mota Chip
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Phoenix Contact
deskribapena: CABLE 8POS