0917BL18B100E
Johanson TechnologyJohanson Technology
Johanson Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0917BL18B100E
Fabrikatzaileak / Marka: Johanson Technology
Produktuaren Deskribapena BALUN 889MHZ-945MHZ 50/100 1206
Fitxak: 0917BL18B100E.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
0917BL18B100Eren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0917BL18B100E fabrikatzailea Johanson Technology
deskribapena BALUN 889MHZ-945MHZ 50/100 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 654341 pcs Datuen fitxa 0917BL18B100E.pdf
Series - Itzulerako galera (min) 9.5dB
Fasea Aldea 180° ±10° Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), 6 PC Pad Muntaketa mota Surface Mount
Txertatze galera (gehienez) 1.0dB Inpedantzia: desorekatua / orekatua 50 / 100 Ohm
Maiztasun-tartea 889MHz ~ 945MHz Deskribapen zehatza RF Balun 889MHz ~ 945MHz 50 / 100 Ohm 1206 (3216 Metric), 6 PC Pad
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
fabrikatzaileak: Affinity Medical Technologies - a Molex company
deskribapena: 8CKT 2.5 MM APPLI-M W SIDE/LTC
Stockean: 385204 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: HARTING
Stockean: 44282 pcs
Deskarga: 09180009901.pdf
RFQ
09180
fabrikatzaileak: Desco
deskribapena: CORD COIL JEWEL MAGSNAP ONYX 6'
Deskarga: 09180.pdf
09179N
09179N
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: FILE,10",MILL BASTARD,1-RD EDGE,
Deskarga:
deskribapena: 6CKT 2.5MM APPLI-M
deskribapena: 2.5 MM APPLI-M 17CCT W SIDE/LTC
fabrikatzaileak: HARTING
0918000990358U
0918000990358U
Deskarga: 0918000990358U.pdf
deskribapena: 2.5 MM APPLI-M 9CCT W SIDE/LTC
deskribapena: 5CKT 2.5 MM APPLI-M W SIDE/LTC