XADRP-34V
JSTJST
XADRP-34V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XADRP-34V
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HOUSING XAD 34POS DL 2.5MM
Fitxak: XADRP-34V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
XADRP-34Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XADRP-34V fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HOUSING XAD 34POS DL 2.5MM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 271552 pcs Datuen fitxa XADRP-34V.pdf
Series XAD Errenkada tartea 0.098" (2.50mm)
Pitch 0.098" (2.50mm) Packaging Bulk
Beste izenak 455-2173
XADRP-34V-ND
XADRP34V
Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 34 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Latch Lock Deskribapen zehatza 34 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.098" (2.50mm)