SM20B-SRSS-TB
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM20B-SRSS-TB
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HEADR SH 20POS SIDE 1MM TIN
Fitxak: SM20B-SRSS-TB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SM20B-SRSS-TBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM20B-SRSS-TB fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HEADR SH 20POS SIDE 1MM TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4062 pcs Datuen fitxa SM20B-SRSS-TB.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series SR Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 455-1434-2
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 20
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.114" (2.90mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak Solder Retention
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount, Right Angle 20 position 0.039" (1.00mm)
Uneko balorazioa 0.7A Harremanetarako mota Male Pin