SM12B-SRSS-TB
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM12B-SRSS-TB
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HEADR SH 12POS SIDE 1MM TIN
Fitxak: SM12B-SRSS-TB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
SM12B-SRSS-TBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM12B-SRSS-TB fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HEADR SH 12POS SIDE 1MM TIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2997 pcs Datuen fitxa SM12B-SRSS-TB.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series SR Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.039" (1.00mm) Packaging Tape & Reel (TR)
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 455-1430-2
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 12
Muntaketa mota Surface Mount, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.114" (2.90mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak Solder Retention
Mota atxikitzea Push-Pull Deskribapen zehatza Connector Header Surface Mount, Right Angle 12 position 0.039" (1.00mm)
Uneko balorazioa 0.7A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako luzera - Post - Luzera konektatzea - ​​Estaltzea -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin-Lead Kontaktua Amaitu - Mating Tin-Lead
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM128CS-ACTEL-1
SM128CS-ACTEL-1
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: ADAPTER MODULE ANTIFUSE 128CSP
Stockean: 70 pcs
Deskarga:
RFQ
SM12B-PASS-TBT(LF)(SN)
SM12B-PASS-TBT(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADER PA 12POS SIDE SMT
Stockean: 143033 pcs
Deskarga: SM12B-PASS-TBT(LF)(SN).pdf
RFQ
SM12T1
SM12T1
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: TVS DIODE 12V 19V SOT23-3