S20B-PADSS-1
JSTJST
S20B-PADSS-1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S20B-PADSS-1
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 20POS 2MM TIN-LEAD
Fitxak: S20B-PADSS-1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
S20B-PADSS-1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S20B-PADSS-1 fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HEADER 20POS 2MM TIN-LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4559 pcs Datuen fitxa S20B-PADSS-1.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series PAD Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 20 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Isolamendu materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Isolamendu altuera 0.413" (10.49mm)
Isolamendu kolorea Natural Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Guide Mota atxikitzea Locking Ramp
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.079" (2.00mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Post Tin-Lead
Kontaktua Amaitu - Mating Tin-Lead Konektore mota Header
eskaerak -
Produktu erlazionatuak
S20B-XADSS-N
S20B-XADSS-N
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HDR XAD 20POS 2.5MM TIN SE
Stockean: 6366 pcs
Deskarga: S20B-XADSS-N.pdf
RFQ
S209
S209
fabrikatzaileak: Swanstrom Tools
deskribapena: PLIER SNIPE NOSE SERRATED
Stockean: 2572 pcs
Deskarga: S209.pdf
RFQ
S20B-PADSS-1(LF)(SN)
S20B-PADSS-1(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADER 20POS 2MM TIN