S11B-PH-K-S
JSTJST
S11B-PH-K-S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S11B-PH-K-S
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER PH SIDE 11POS 2MM
Fitxak: S11B-PH-K-S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
S11B-PH-K-Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S11B-PH-K-S fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HEADER PH SIDE 11POS 2MM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5478 pcs Datuen fitxa S11B-PH-K-S.pdf
Tentsioaren balorazioa 100V Bukaera Press-Fit, Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series PH Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak 455-1219
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Altzairu pilatuak estaltzea -
Isolamendu altuera 0.189" (4.80mm) Isolamendu kolorea Natural
Ingress Protection - Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Detent Lock Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 11 position 0.079" (2.00mm)
Uneko balorazioa 2A Harremanetarako mota Male Pin
Harremanetarako Forma Square Harremanetarako materiala Brass
Harremanetarako luzera - Post 0.134" (3.40mm) Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.130" (3.30mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Post Tin-Lead Kontaktua Amaitu - Mating Tin-Lead
Konektore mota Header eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S11B-PASK-2(LF)(SN)
S11B-PASK-2(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADR PA 11POS SIDE 2MM TIN
Stockean: 178407 pcs
Deskarga: S11B-PASK-2(LF)(SN).pdf
RFQ
S11B-EH
S11B-EH
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADER EH SIDE 11POS 2.5MM
Stockean: 6128 pcs
Deskarga: S11B-EH.pdf
RFQ
S11B-PH-K-S(LF)(SN)
S11B-PH-K-S(LF)(SN)
deskribapena: CONN HEADER PH SIDE 11POS 2MM
Deskarga: S11B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
S11B-ZR
S11B-ZR
deskribapena: CONN HEADER ZH SIDE 11POS 1.5MM
Deskarga: S11B-ZR.pdf
S11809N
S11809N
fabrikatzaileak: Apex Tool Group
deskribapena: TAPE,SPEC,STAINLESS,OS266D,PUNCH
Stockean: 72 pcs
Deskarga:
S1190CS021
S1190CS021
fabrikatzaileak: Pervasive Displays
deskribapena: DEVELOPMENT KIT AURORA
Deskarga: S1190CS021.pdf
S11B-EH(LF)(SN)
S11B-EH(LF)(SN)
Deskarga: S11B-EH(LF)(SN).pdf
S11B-PASK-2
S11B-PASK-2
Deskarga: S11B-PASK-2.pdf
S11B-ZR(LF)(SN)
S11B-ZR(LF)(SN)