S10B-PADSS-1
JSTJST
JST
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: S10B-PADSS-1
Fabrikatzaileak / Marka: JST
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD
Fitxak: S10B-PADSS-1.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
S10B-PADSS-1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia S10B-PADSS-1 fabrikatzailea JST
deskribapena CONN HEADER 10POS 2MM TIN-LEAD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5825 pcs Datuen fitxa S10B-PADSS-1.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
Style Board to Cable/Wire shrouding Shrouded - 4 Wall
Series PAD Errenkada Tartea - Estaltzea 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Errenkada kopurua 2 Kargatutako posizio kopurua All
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Isolamendu materiala Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Isolamendu altuera 0.413" (10.49mm)
Isolamendu kolorea Natural Ingress Protection -
Ezaugarriak Board Guide Mota atxikitzea Locking Ramp
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 10 position 0.079" (2.00mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.118" (3.00mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea - Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post -
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Post Tin-Lead
Kontaktua Amaitu - Mating Tin-Lead Konektore mota Header
eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
S10B-PADSS-1(LF)(SN)
S10B-PADSS-1(LF)(SN)
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADER 10POS 2MM TIN
Stockean: 130939 pcs
Deskarga: S10B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
RFQ
S10B-PH-K-S
S10B-PH-K-S
fabrikatzaileak: JST
deskribapena: CONN HEADER PH SIDE 10POS 2MM
Stockean: 3667 pcs
Deskarga: S10B-PH-K-S.pdf
RFQ
S10A-TP
S10A-TP
fabrikatzaileak: Micro Commercial Components (MCC)
deskribapena: DIODE GEN PURP 50V 10A DO214AB